«Жіноча інвестиційна рада» провела чергове засідання

3 листопада 2017 року в приміщенні Інтеграційного центру для ВПО та місцевої громади зібрались учасниці Жіночої Інвестиційної ради для обговорення організаційних питань щодо проведення Конкурсу бізнес — планів для жінок з числа внутрішньо переміщених осіб.

 

Громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» в рамках проекту «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам внутрішньо переміщеним особам», який реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні під патронатом Радника Мінсоцполітики з питань ВПО по Полтавській та Кіровоградській областях, проводить конкурс на кращій бізнес-план соціального підприємництва та/або самозайнятості для отримання фінансування.

Фінансування буде здійснюватися Жіночою інвестиційною радою, яка і визначить умови надання коштів (на поворотній або безповоротній основі, на умовах співфінансування тощо).

«Жіноча інвестиційна рада» працюватиме в форматі ток-шоу, який передбачає  обговорення та визначення для фінансування  найкращих бізнес –планів жінок з числа ВПО. Участь в цьому проекті поширить інформацію про жінок – підприємниць, як успішних керівників, високоерудованих фахівців та досвідчених організаторів, меценатів та інвесторів.

Умови конкурсу бізнес — планів:

  1. До участі запрошуються виключно жінки, які мають статус внутрішньо переміщеної особи.
  2. Бізнес план підприємства (або напрям самозайнятості) має бути соціально спрямованим.
  3. Учасниці мають бути готові до участі в зйомці сюжетів.
  4. Сума фінансування – до 100 тис. грн., термін – за результатами розгляду бізнес-планів.

Формат конкурсу передбачає 2 етапи: попередній (відбірковий) та заключний під час прямого ефіру на обласній ТРК «Лтава».

      Переможниці конкурсу, крім фінансування, отримають можливість розширити коло ділових партнерів, збільшити кількість споживачів товарів або послуг, які вони будуть надавати, а також залучити додаткове фінансування від інвесторів, яких зацікавлять їх проекти.

Реєстрація учасників за посиланням

Довідки за тел. (050) 274-52-83 Анастасія Шляхтіна;    (097) 559-20-96 Альона Козуб

(0532) 50-03-15; genderpoltava@ukr.net

 Конкурс організовує коаліція громадських організацій («Об’єднання жінок переселенок Полтавщини, полтавська  спілка  жінок «Чураївна», «Обласний медіа клуб» та інші) в рамках проекту «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам внутрішньо переміщеним особам», який здійснюється  громадською організацією «Інститут гендерних трансформацій» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та під патронатом Радника Мінсоцполітики з питань внутрішньо переміщених осіб по Полтавській та Кіровоградській областях.

 

 

Please follow and like us: