В Полтаві проведуть початкові тренінги для групи «Мікропідприємництво»

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає реалізацію чергового етапу проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

На території Полтавської області партнером МОМ в реалізації проекту є громадська організація «Інститут гендерних трансформацій».

18 – 19 грудня 2017 року о 9 годині в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації, за адресою м. Полтава вул. Соборності 45, каб. 333 відбудуться початкові тренінги для групи «Мікропідприємництво» .  

Відбір учасників відбувся на конкурсній основі, головною вимогою якого є, як мінімум 6-ти місячний досвід зареєстрованої підприємницької діяльності, активна бізнесова діяльність на момент подання заявки на участь у проекті, наявна довідка про переселення або документ, який підтверджує належність до вразливої категорії.

Група формується з 30 – 35 учасників.  Розмір гранту складає до 2150 EUR  Призначення гранту  придбання обладнання, інструментів, професійної техніки тощо

 

Довідково:

Із 2014 року МОМ постійно надає інклюзивну та орієнтовану на громаду підтримку самозайнятості та дрібного бізнесу, приділяючи особливу увагу залученості, соціальній згуртованості і рівному доступу до можливостей як ВПО, так і членів приймаючих громад, щоб забезпечити їх засобами і ресурсами для подолання труднощів та викликів, пов’язаних з тривалою кризою, – зазначає Голова Представництва МОМ в Україні д-р Томас Лотар Вайс. – За цей період понад 5,7 тисяч осіб, які відчули на собі наслідки конфлікту, отримали допомогу і змогли влаштуватись на роботу чи відкрити власну справу».

У рамках чинного проекту МОМ охопить тренінгами 1 850 осіб на всій території України, із яких, як очікується, близько 950 учасників отримають гранти на проходження професійних курсів або на придбання обладнання вартістю не більше EUR 2 150.

Детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні (http://bit.ly/2zayTwJ).

Please follow and like us: