Моніторингова рада обговорить гендерний бюджет Полтавщини

Проект «Гендерне бюджетування, як інститут громадянської освіти» реалізується громадською організацією «Інститут гендерних трансформацій» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

__________________________________________________________________

14 листопада 2017 о 15.00 годині в приміщенні Інтеграційного центру для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевої громади відбудеться чергове Відкрите засідання експертно-моніторингової групи з розробки та запровадженню методології гендерного бюджетування Полтавської області.
За адресою: м Полтава, вул. Шевченка, 13–а.

Мета та ціль проекту – сприяти в підвищенні обізнаності громадськості Полтавської області про бюджетний процес шляхом проведення гендерного моніторингу бюджету Полтавської області та лобіювання обласною радою рішень про врахування гендерних у бюджетному процесі.

Інструментом реалізації цього проекту є створена робота експертно – моніторингової групи, яка працює над розробкою методології гендерного бюджетування та проводить за цією методологією гендерний моніторинг Полтавської області та міста Полтави.

Реалізація запропонованого проекту дасть можливість вперше в Україні розробити та запровадити процедури науково обґрунтованого гендерного моніторингу обласного бюджету. Досвід участі в професійному аналізі бюджетних процесів дозволить підняти фаховий рівень 150 лідерів інститутів громадянського суспільства області щодо моніторингу формування та використання бюджетних коштів, а також сприятиме запровадженню практик постійного публічного звітування щодо результатів виконання бюджету з боку представників влади.

Реєстрація за формою або тел. +380502745283

https://goo.gl/forms/axqkD7KrWHPGOPbE2

Please follow and like us: