ГО «Інститут гендерних трансформацій» продовжує видачу гуманітарної допомоги

Вже більше 60ти родин отримали допомогу і ми хочемо допомогти всім та поділитись теплом з кожним. Запрошуємо отримати куртку самих маленьких, залишились розміри № 2, 4 та 6. (див. розмірну табл.)

Під час отримання допомоги необхідно пред’явити оригінали та копії документів:
Паспорт.
Довідка ВПО.
Свідоцтво про народження дитини.

Адреса Інтеграційного центру для ВПО та місцевої громади
м. Полтава вул. Шевченка, 13 А
e-mail: genderpoltava@ukr.net
+380975592096


Гуманітарна допомога надається дітям з числа ВПО Полтавської області.
Громадські організації “Інститут гендерних трансформацій” та «Об»єднання жінок — переселенок Полтавщини»

за підтримки Радника Мінсоцполітики з питань внутрішньо переміщених осіб по Полтавській та Кіровоградській областях, мають можливість допомогти найбільш вразливим категоріям з числа ВПО Полтавської області. Гуманітарна допомога у вигляді курток для дітей та підлітків, яка надана Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН), буде надана на абсолютно безкоштовній основі (моральні засади членів вищезгаданих організацій та чинне законодавство унеможливлюють будь яку оплату за гуманітарну допомогу — ані в вигляді членських внесків, ані в вигляді «добровільних пожертв», ані інших прихованих способів заробітку).

Ми дякуємо всім партнерам, які надали допомогу в доставці гуманітарної допомони, а саме — Програми радників Мінсоцполітики, Агенції сталого розвитку (працює в складі ГС КЦР «Громада Полтавщини») — керівник Наталія Костіна, Інституту економіки та права Університету Україна — керівник Надія Мякушко.

Please follow and like us: